Дана форма призначена для зворотного зв’язку з користувачам сайту Creditik. Ми намагаємося оперативно реагувати на ваші повідомлення. Найчастіше форму використовують для:

 • написання відгуку про сайт Creditik;
 • повідомлення, якщо на сайті знайдено помилку або якісь неточності;
 • пропозиції від партнерів;
 • пропозицій щодо поліпшення сайту від користувачів;
 • допомога з вибором МФО.

  Форма «Зворотного зв’язку» є найбільш швидким і зручним способом зв’язку з нами. Наш проект є інформаційним сервісом, що допомагає вибирати ліцензовані МФО України. Тому необхідності в номері телефону гарячої лінії у користувачів сайту Creditik не виникає. Всі умови мікрокредитування необхідно уточнювати на порталі обраної фінансової організації, так само як і здійснювати подачу заявки на позику.

  Ми намагатимемось відповісти на ваші питання, коментарі та повідомлення в короткі терміни. Для зворотного зв’язку буде використаний ваш e-mail, вказаний в онлайн-формі.

  Зверніть увагу: відправляючи заповнену форму «Зворотного зв’язку», не турбуйтеся — адреса електронної пошти, ім’я та інші надані вами відомості не будуть опубліковані.

  Ми просимо вас не дублювати повідомлення — відповіді користувачам сайту «Кредитик» надаються в порядку черги в робочий час.