Оплата мікропозики — це потрібно знати обов’язково

 1. Будь-який спосіб оплати кредиту НЕ через Особистий кабінет може обернутися простроченням. Гроші можуть надходити на рахунок МФО при переказі через касу банку, сервіс інтернет-банкінгу або платіжний термінал від 1 до 3 робочих днів.
 2. Оформляючи мікропозику, стежте, щоб день сплати боргу не випав на суботу або неділю. В іншому випадку вносити гроші потрібно не пізніше ніж у п’ятницю (через Особистий кабінет) або за 1–3 дні до п’ятниці (при оплаті будь-яким іншим способом), щоб уникнути прострочення. У вихідні дні гроші на рахунок можуть не надійти (транзакція не буде оброблена банком, у якого також неробочий день).
 3. При оплаті позики не через Особистий кабінет можуть знадобитися реквізити МФО й номер кредитної угоди. Отримати більш детальну інформацію можна через онлайн-чат, на сайті та за гарячою лінією кредитора.

Важливо! Навіть якщо платіж пройде рано вранці в понеділок і затримка станеться не з вашої вини, МФО має законне право нарахувати вам прострочення.

Способи оплати   

Оплатити мікропозику можна онлайн- і офлайн-способами.

Офлайн-варіанти

 1. Каса будь-якого банку України. Оператору потрібно надати реквізити МФО. Період надходження грошей на рахунок кредитора залежить від обраного банку, і зарахування здійснюється зазвичай протягом 3–5 робочих днів. Комісія за переказ стягується згідно з тарифною сіткою банку відправника.
 2. Термінали самообслуговування. На головному екрані пристрою необхідно клікнути на значок «Оплата кредиту», після на «Вхід за номером рахунку» або «Вхід за номером договору». Вказати необхідні цифри, внести гроші в купюроприймач. Найчастіше кошти надходять на рахунок протягом 2 робочих днів після внесення. Береться комісія.
 3. Офіси МФО (готівкою або карткою). Буде потрібен тільки номер кредитного договору. Комісія не стягується.

Найтриваліший термін надходження грошей на рахунок МФО (до 7 робочих днів) при виконанні поштового переказу через відділення «Пошти України». Буде потрібно вказати банківські реквізити компанії.

Онлайн-варіанти

 1. Платіжні інтернет-сервіси («Приват24» й інші) та мобільні додатки. Після авторизації потрібно вказати суму переказу, рахунок одержувача й БІК МФО. Комісії та терміни зарахування залежать від умов конкретної системи.
 2. Електронні гаманці через Особистий кабінет. В Особистому кабінеті клікніть на значок системи оплати, яка вас цікавить, наприклад «Вебмані». Вкажіть номер електронного гаманця для списання. Система перенаправить вас на сайт WebMoney для авторизації та проведення платежу. Термін зарахування грошей — в абсолютній більшості випадків протягом хвилини. Однак можливі затримки до 3–5 днів.
 3. Банківська картка через Особистий кабінет. Рекомендований варіант — гроші надходять на рахунок миттєво. Оплачувати комісії не потрібно.

Інструкція з оплати через Особистий кабінет

 • у верхньому правому куті клікніть на «Увійти»;
 • введіть логін/пароль від доступу до Особистого кабінету (пара надається при реєстрації);
 • виберіть «Оплата кредиту» та «Банківською карткою»;
 • вкажіть суму до погашення;
 • підтвердіть транзакцію.

Оновіть сторінку, переконайтеся, що гроші надійшли на рахунок.