Сайт https://creditik.com.ua — веб-ресурс, у рамках якого Адміністрація проекту «Кредитик» надає Користувачам інформаційні послуги в області можливості отримання кредитів та мікропозик у сторонніх ліцензованих банків і МФО України.

Справжня Угода діє щодо всіх Відвідувачів, всієї наданої ними інформації та всього матеріалу, представленого на сайті https://creditik.com.ua, протягом всього терміну використання й відвідування порталу «Кредитик».

Відвідування та використання сайту означає повну та автоматичну згоду Користувачів з усіма положеннями Угоди. При незгоді з будь-якими або всіма положеннями даного документа, від відвідування й використання сайту https://creditik.com.ua і його інформації Відвідувачі повинні відмовитися.

Дана Угода визнається офертою. Тобто відповідно до Цивільного кодексу України, акцептом (беззаперечним і повним прийняттям) умов цієї Угоди буде виконання Користувачем сайту «Кредитик» будь-яких дій з моменту відвідування веб-проекту https://creditik.com.ua.

Дана Угода дійсна в електронному форматі, не вимагає двостороннього підписання й укладається методом акцепту оферти. Документ визначає порядок надання Адміністрацією «Кредитик» інформаційних та інших послуг за допомогою веб-сайту https://creditik.com.ua через захищені інтернет-сторінки у сфері надання відомостей щодо кредитів і мікропозик у сторонніх організацій.

Загальні положення

Дана Угода укладається між Адміністрацією інформаційного проекту «Кредитик» і Користувачами (й Гостями) сайту https://creditik.com.ua, які відвідали його сторінки. У рамках документа визначаються система та правила використання ресурсу.

1. Користувачі й Відвідувачі (Гості)

1.1. Відвідувачем і Користувачем порталу «Кредитик» буде будь-яка особа, яка перейшла на сайт і подивилась хоча б одну веб-сторінку або її частину. У тому числі, без реєстрації та надання будь-яких даних про себе.

2. Використання інформації порталу

2.1. Поставити питання Адміністрації або, наприклад, залишити коментар з приводу тієї чи іншої мікрофінансової компанії України можуть всі Відвідувачі сайту «Кредитик» без обмежень.

2.2. Користувачі нашого сервісу можуть залишати свої думки й ділитися враженнями щодо роботи будь-яких мікрофінансових організацій України. До публікації приймаються як позитивні, так і негативні відгуки, які відповідають таким вимогам:

  • відсутність нецензурної лексики;
  • об’єктивність та інформативна складова;
  • відсутність загроз на будь-чию адресу;
  • відсутність закликів до насильства, расистських висловлювань, інших виразів і слів, які не відповідають загальноприйнятим нормам моралі та етики.

2.3. Користувачі нашого сайту можуть давати оцінку МФО (обов’язково при публікації відгуку).

2.4. Відвідувачі нашого порталу можуть зв’язатися з нами за допомогою:

2.5. Користувачі нашого сайту можуть використовувати інформацію проекту «Кредитик» будь-якими способами, що відповідають нормам законодавства України.

2.6. Авторські права на будь-який контент, розміщений на сторінках нашого ресурсу, при відсутності інших вказівок, є власністю Адміністрації проекту «Кредитик».

2.7. Копіювати будь-який контент сервісу, не отримавши відповідного письмового схвалення на це від Адміністрації «Кредитик», заборонено.

2.8. Припустимо часткове (максимум 5% від загальної величини матеріалу) та нерегулярне цитування публікацій ресурсу https://creditik.com.ua. У даному випадку обов’язкове зазначення активного посилання на джерело (сторінку з використовуваним матеріалом) цитати на нашому сайті.

2.9. Будь-які слоган, фірмовий знак, символ, найменування та назва, зареєстровані в законному порядку, визнаються власністю їхніх законних правовласників.

3. Правила розміщення питань, написання відгуків і коментарів

3.1. Користувачі сайту «Кредитик», бажаючі написати відгуки, коментарі та/або поставити питання на сторінках нашого ресурсу, зобов’язані дотримуватися низки встановлених обмежень і вимог.

3.2. Незнання вимог та обмежень жодним чином не звільняє Користувачів від відповідальності за їхнім виконанням.

3.3. Будь-яке порушення обмежень і вимог призведе до відповідальності, встановленої цією Угодою та українським законодавством.

3.4. На веб-сторінках нашого проекту Відвідувачам категорично забороняється:

3.4.1. Публікувати рекламні й антирекламні відгуки та коментарі, які базуються на реальному досвіді співпраці з МФО.

3.4.2. Публікувати відгуки, коментарі та питання, що не мають відношення до мікрокредитування, кредитування та діяльності мікрофінансових організацій і банків.

3.4.3. Використовувати форму «Зворотній зв’язок» і форму «Залишити відгук» не за призначенням. Наприклад, для спілкування з іншими Користувачами та Відвідувачами нашого ресурсу, розміщення оголошень щодо купівлі-продажу, надання послуг, тролінгу тощо.

3.4.4. Демонструвати образливу поведінку стосовно інших Користувачів сайту, Адміністрації сайту, МФО.

3.4.5. Публікувати нецензурні матеріали будь-якого формату, несанкціоновану рекламу, тексти, здатні спровокувати різку реакцію інших Користувачів інформаційного сервісу «Кредитик».

3.4.6. Публікувати будь-які матеріали, де містяться ознаки релігійної або расової, етнічної або національної дискримінації.

3.4.7. Несанкціоновано публікувати будь-який контент, авторські права на який належать третім особам, без їх дозволу.

3.4.8. Пропагувати насильство, аудіо- та комп’ютерне піратство у всіх формах, публікувати активні та неактивні посилання на ресурси, веб-проекти та файли, що порушують або можуть призвести до порушення авторських прав.

3.4.9. Набирати коментарі, відгуки й запитання, використовуючи спеціальні символи, знаки пунктуації та великі літери, крім тих випадків, які вказуються в правилах української (або іншої використовуваної Користувачем або Відвідувачем сайту) мови.

3.4.10. Створювати імена Записів, що імітують службові імена («Модератор», «Адміністратор» та інші подібні).

3.4.11. Публікувати будь-який контент, який заборонений українським законодавством. В тому числі, заклики до військових конфліктів, агресії, захоплення територій і об’єктів, зміни державних кордонів будь-яких держав, включаючи Україну, повалення конституційного ладу тощо.

3.4.12. Розміщувати питання, коментарі, відгуки та інші матеріали, що частково або повністю за змістом або характером є копіями колишніх залишених матеріалів. У тому числі, якщо колишні матеріали були видалені зі сторінок сайту «Кредитик» за рішенням Адміністрації.

3.5. Відвідувач може розміщувати, при необхідності, кілька відгуків щодо однієї мікрофінансової компанії або одного банку, кредиту чи мікрокредиту. Головне, щоб інформація була актуальною та корисною, що несе смислове навантаження й відповідає зазначеним вище вимогам і обмеженням.

Адміністрація залишає за собою право відмовити в публікації будь-яких матеріалів, що не відповідають зазначеним вище вимогам та обмеженням без повідомлення про це.

Не слід зловживати публікацією відгуків, питань і коментарів. Такі дії можуть призвести до відповідальності — блокування Користувача на сайті, видалення матеріалів.

3.6. Користувачі (за запитом до Адміністрації) мають можливість вносити коригування у свої матеріали протягом найближчих 45 діб після розміщення контенту на порталі «Кредитик».

3.7. Користувачі, які опублікували будь-які матеріали на сайті https://creditik.com.ua, погоджуються з тим, що Адміністрація проекту «Кредитик» може використовувати такі матеріали у своїх цілях і на свій розсуд без обмежень та безоплатно. А також з тим, що Адміністрація проекту не зобов’язана повідомляти про це Відвідувачів якимось чином і в будь-які терміни.

3.8. Адміністрація проекту має право на свій розсуд і без повідомлення кого-небудь видаляти зі сторінок свого сайту будь-який матеріал, що за характером та змістом, частково або повністю копіює матеріали, представлені на інших веб-ресурсах і джерелах.

3.9. Адміністрація проекту має право розглядати в якості сумнівних та потенційно неактуальних відгуки й коментарі щодо кредитування та мікрокредитування, що діють більш ніж 6 місяців до моменту публікації відповідних матеріалів.

3.10. На власний розсуд Адміністрація проекту «Кредитик» може додатково звернутися до Користувача з проханням або вимогою про надання копій або фото документації, здатної підтвердити факт кредитування або мікрокредитування, пов’язані з ними питаннями.

3.11. За умови, що Користувач відмовляється або протягом 5 діб після отримання відповідного запиту не надає запитувану Адміністрацією документацію, пов’язані з темою коментарі та відгуки можуть бути видалені зі сторінок сайту «Кредитик».

3.12. Забороняється несанкціоноване розміщення реклами або антиреклами на сторінках сайту «Кредитик».

Важливо! Порушення будь-яких пунктів і положень даної Угоди призведе до відповідальності. В тому числі, Адміністрація залишає за собою право:

  • виключати доступ до сайту https://creditik.com.ua за допомогою блокування IP-адреси;
  • забороняти доступ до сайту конкретним Користувачам;
  • видаляти розміщений Користувачем контент.

4. Відповідальність за публікацію контенту

4.1. Інформаційний проект «Кредитик» надає широкі можливості для спілкування (публікації коментарів і відгуків, питань). Розмістити матеріали без реєстрації може будь-який Відвідувач ресурсу без обмежень.

4.2. Всю відповідальність за достовірність та актуальність даних, наявних у розміщуваному матеріалі, приймає на себе автор публікації в повній мірі. Вся відповідальність за несанкціоноване цитування та копіювання, використання чужого матеріалу іншим чином, лягає на громадян, які виконують дані протиправні дії.

4.3. Загальнодоступні підрозділи ресурсу проходять сувору модерацію.

4.4. Якщо Користувач бачить на порталі «Кредитик» контент, який порушує чиї-небудь права або інтереси, носить образливий або провокаційний характер, має ознаки інших порушень, він повинен звернутися з відповідною заявою до Адміністрації проекту «Кредитик».

4.5. Адміністрація проекту «Кредитик» залишає за собою право тимчасово або назавжди, повністю або частково припинити дію даної Угоди. Угода може бути припинена (тимчасового або назавжди) з конкретним Користувачем у тому випадку, якщо Користувач зробить будь-яку дію, яка вказує на порушення пунктів документа.

4.6. Адміністрація та Модератори сайту «Кредитик», при виявленні фактів порушення Користувачем правил і норм даної Угоди, можуть видаляти будь-який розміщений таким Користувачем контент, виключати доступ до ресурсу за допомогою блокування IP-адреси.

4.7. Оскаржити будь-яку дію та/або будь-яке рішення Адміністрації або Модератора Відвідувач може тільки в ході аргументованого діалогу.

4.8. Відгуки, коментарі, огляди й будь-які інші матеріали, розміщені на сайті «Кредитик» Адміністрацією, Користувачами, призначаються тільки для використання приватними громадянами (фізичними особами). Контент не призначений і не повинен бути використаний ІП та юридичними особами, а також для тиражування будь-якої рекламної чи антирекламної, ділової, дискредитуючої інших осіб або інші організації інформації.

4.9. Відповідальність за матеріали, розміщені на сайтах МФО та банків України, представлених на сторінках інформаційного проекту «Кредитик», у повному обсязі лежить на зазначених організаціях. Адміністрація нашого сервісу допускає наявність на сторонніх ресурсах неактуальних і недостовірних даних, інформації, що не відповідає законодавству країни.

5. Політика конфіденційності

5.1. Збір, використання й розголошення відомостей, які можуть бути конфіденційними та персональними, ведуться відповідно до Політики конфіденційності. Ознайомитися з актуальною версією документа може будь-який Користувач сайту за посиланням: ПОСИЛАННЯ.

5.2. Приймаючи положення даної Угоди та/або перебуваючи на сайті https://creditik.com.ua, будь-який Відвідувач автоматично приймає всі пункти Політики конфіденційності. У тому числі, умови, пов’язані зі збором, використанням і розголошенням персональної та не персональної інформації.

5.3. Адміністрація проекту «Кредитик» зобов’язується збирати, розголошувати, обробляти, зберігати й використовувати будь-яку інформацію, надану Відвідувачами ресурсу, на свій розсуд, але в повній відповідності до чинного українського законодавства та Політики конфіденційності.

У свою чергу Відвідувачі також усвідомлюють і погоджуються на збір, зберігання, використання й обробку Адміністрацією будь-якої інформації, що ними надається.

При зміні наданої раніше інформації Користувачі сайту повинні письмово інформувати про це Адміністрацію проекту «Кредитик».

6. Відвідувачі сайту «Кредитик» усвідомлюють та приймають той факт, що ресурс був створений і може бути використаний тільки з інформаційними цілями. Безпосередню видачу кредитів або мікропозик портал не здійснює. Також Адміністрація не має можливості й не може впливати на будь-які питання, пов’язані з мікрокредитуванням та кредитуванням у банках і МФО, представлених на ресурсі. У тому числі, здійснювати будь-який вплив на рішення фінансових організацій, які вони застосовують за заявками користувачів сайту «Кредитик».

6.1. Користувачі сайту «Кредитик» усвідомлюють і приймають той факт, що безпосереднє кредитування й мікрокредитування ведеться МФО та банками, а не порталом «Кредитик». В тому числі, при переході на офіційні сайти мікрофінансових і банківських організацій зі сторінок сайту https://creditik.com.ua.

6.2. Адміністрація проекту не рекомендує та не закликає відмовлятися від оформлення кредитів або мікрокредитів. Ресурс працює виключно в інформаційних цілях і не здійснює безпосередню видачу грошей у борг.

6.3. Будь-які правові відносини між Відвідувачами сайту «Кредитик» і банками та МФО, будуть регулюватися ними в сторонньому порядку на свій розсуд, без участі Адміністрації сервісу https://creditik.com.ua.

6.4. Будь-які спори й конфліктні ситуації, що виникли між Користувачами сайту «Кредитик» і банками та МФО, будуть вирішуватися ними без участі Адміністрації сервісу https://creditik.com.ua.

6.5. Користувачі веб-проекту «Кредитик» приймають та усвідомлюють, що відвідування сайтів банків і мікрофінансових організацій можуть бути потенційно небезпечними, призвести до фінансових та інших втрат, і автоматично беруть відповідальність на себе.

7. Прикінцеві умови

7.1. Реєструючи обліковий запис та/або відвідуючи сайт https://creditik.com.ua, Користувачі автоматично й у повній мірі погоджуються з усіма умовами даної Угоди.

7.2. Відвідувачі сайту «Кредитик» усвідомлюють і виражають беззастережну згоду з тим, що відвідування ними сторінок порталу https://creditik.com.ua стане розцінюватися Адміністрацією як факт використання сайту та, відповідно, факт повної згоди з усіма умовами даної Угоди.

7.3. Проект «Кредитик» веде свою діяльність відповідно до українського законодавства. Будь-які офіційне звернення, конфлікт або претензія з боку Користувача сайту стануть розглядатися й вирішуватися в порядку, який встановлений українським законодавством.

7.4. Адміністрація сайту «Кредитик» не несе ніякої відповідальності за втрачену вигоду, непрямі або прямі збитки та шкоду будь-якого характеру, що пов’язані із відвідуванням ресурсу https://creditik.com.ua і використанням розміщених на ньому матеріалів.

7.5. Користувачі усвідомлюють та приймають той факт, що несуть всю відповідальність за власні дії, в тому числі, здійснені на підставі інформації сайту «Кредитик». А також всю відповідальність за порушення умов даної Угоди й наслідки таких порушень. У тому числі, за будь-які шкоду та збитки, які може понести проект «Кредитик».

7.6. Будь-який пункт даного документа може бути змінений Адміністрацією сайту «Кредитик» в односторонньому порядку й без попереднього повідомлення Користувачів ресурсу.

Ознайомитися з актуальною версією Угоди можна на сторінці умов використання.

7.7. У разі набрання чинності нової редакції Угоди, Відвідувачі сайту «Кредитик», які продовжують відвідувати ресурс і використовувати його матеріали, тим самим підтверджують абсолютну згоду зі зміненою актуальною версією даного документа.

Адреса електронної пошти для звернень Користувачів admin@creditik.com.ua.