Проект Creditik — незалежний інформаційний ресурс, на якому зібрані дані про всі МФО України, корисні відомості з питань оформлення, отримання та погашення мікропозик. Вся інформація надається безкоштовно.

 1. Дата запуску сервісу Creditik.com.ua — 04.10.2016 року.
 2. Мета — надання інформаційної підтримки всім потенційним і реальним позичальникам численних мікрофінансових організацій.

Наша команда

ЗМІ пишуть про нас

Интерфакс-Украина Нові кредити онлайн 2017–2018 в Україні

4 травня 2018 року

Ринок мікрокредитування за 2017–2018 роки сильно зріс, адже з'явилося багато нових організацій, які пропонують людям послугу позики.

Подробности Кредитик — як взяти онлайн-кредит цілодобово та без відмови

31 січня 2019 року

Сервіс «Кредитик» — один із найбільших агрегаторів пропозицій із мікрокредитування в Україні.

Gazeta.ua Кредитик — сервіс порівняння онлайн-кредитів на картку в Україні

23 липня 2018 року

«Кредитик» — сервіс порівняння онлайн-кредитів на картку в Україні орієнтований на рядових співвітчизників, які потрапили в складну фінансову ситуацію. Відрізняється простим інтерфейсом, даючи можливість користуватися ним навіть людям, які володіють невеликим досвідом роботи з інтернетом.

СТРАНА.ua Ексклюзивні онлайн-кредити на картку без відмови від Creditik

20 червня 2019 року

Мікрофінансові компанії нашої країни готові робити своїм потенційним і реальним клієнтам усе більш цікаві пропозиції. З чим пов'язане зростання їхньої лояльності?

Левый берег Автоматичні позики без дзвінків оператора тепер в Україні

25 червня 2019 року

Отримати позику жителі України тепер можуть без відвідування офісів кредитуючих фірм і спілкування з операторами. Таку можливість надають мікрофінансові організації.

Укринформ Як взяти безвідсотковий кредит на картку під 0%

21 травня 2018 року

Сьогодні отримати мікропозику під 0% можна дуже легко, і це дуже поширена процедура в МФО, тож оформляйте кредит на картку під 0 відсотків у Сreditik та отримайте можливість самостійно оцінити всі переваги пропозиції.

Що пропонує сервіс Creditik?

Відвідувачі інформаційного порталу Creditik мають цілодобову й безкоштовну можливість:

 • порівнювати та вибирати кращі для себе умови мікрокредитування серед безлічі пропозицій ліцензованих МФО України;
 • отримувати ефективну допомогу у виборі кредитної компанії;
 • дізнаватися актуальні й корисні відомості з усіх питань швидких мікропозик.

Наш сервіс виступає в якості неупередженого посередника між позичальниками і мікрофінансовими структурами. Ми не закликаємо вас брати безвідмовні кредити або відмовлятися від них.

Що ви отримаєте, ставши нашим користувачем

На сайті Creditik.com.ua ви завжди зможете ознайомитися з актуальною, об’єктивною та повноцінною інформацією щодо умов співпраці з ліцензованими українськими МФО. У тому числі, дізнатися про такі важливі питання, як:

 • можливість отримання онлайн-мікрокредиту без завантаження скан-копій і фото документів;
 • реальний час перерахування схваленої суми позики на картку (в повному обсязі МФО переводять гроші цілодобово, в ряді випадків кошти надходять на картковий рахунок у робочі години кредитора);
 • наявність/відсутність можливості пролонгації та грейс-періоду щодо мікропозик;
 • штрафні санкції для злісних неплатників і позичальників, які допускають прострочення (пені, збільшення процентної ставки, передача справ колекторам і до суду).

Для зручності пошуку МФО з кращими умовами позики, всі мікрофінансові компанії на нашому сайті розсортовані відповідно до індивідуальних особливостей кредитування.

Ви можете знайти організацію, яка видає гроші в режимі 24/7, не вимагає завантаження копій паспорта й ІПН, не дзвонить потенційним позичальникам і/або надає гроші в борг студентам, пенсіонерам та безробітним.

Сервіс «Кредитик» — це команда з 7 чоловік, невпинно працюючих над удосконаленням і розвитком проекту. Ми стежимо за тим, щоб представлена на сайті інформація завжди була об’єктивною, достовірною та актуальною.

Рекомендації з оформлення кредиту від «Кредитик»

Оформити миттєвий кредит у будь-якій мікрофінансовій організації України можна, використовуючи нашу інструкцію:

 1. Ознайомтеся зі списком МФО — вивчіть умови онлайн-кредитування та відгуки позичальників організацій. 
 2. Вибравши компанію, перейдіть за активним посиланням з нашого ресурсу на її офіційний сайт (клікніть на кнопку «Оформити», переадресація буде виконана автоматично);
 3. Використовуючи повзунок онлайн-калькулятора, вкажіть термін і суму мікрокредиту.  
 4. Пройдіть реєстрацію, оформіть анкету, отримайте доступ до Особистого кабінету. Приготуйтеся надати дані паспорта, ІПН, банківської карти (іменної, оформленої на ваше ім’я).
 5. Подайте заявку на позику.

Відповідь кредитора прийде вам на номер телефону, вказаний при реєстрації, і буде продубльована на e-mail. У разі позитивного рішення, гроші надійдуть на картковий рахунок після підписання кредитного договору (в режимі онлайн).

Важливо! Ми не займаємося наданням кредитів і не впливаємо на рішення МФО за заявками позичальників.

Контакти

 • e-mail: admin@creditik.com.ua;
 • телефон: 096 569-03-30;
 • юридична адреса: Україна, м. Київ, вул. Петра Запорожця, 8-Б.

Якщо ви хочете скопіювати будь-які матеріали проекту Creditik, ми просимо вас розмістити активне посилання на https://creditik.com.ua.