Онлайн-кредити на картку пенсіонерам до 90 років в Україні. Мінімум відмов. Отримайте гроші швидко через 10 хвилин. Потрібні тільки мобільний телефон і інтернет.

Moneyveo

Сумма  до 20000 грн

Процентная ставка ставка 1.7 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 1-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

KoshelOK

Сумма  до 15000 грн

Процентная ставка ставка 1.5 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 7-65 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку, готівка

Оформити

Global Credit

Сумма  до 15000 грн

Процентная ставка ставка 1.73 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 1-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Forza Credit

Сумма  до 14999 грн

Процентная ставка ставка 1.85 %

Решение онлайн 5 хвилин

термін термін 5-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

E-Groshi

Сумма  до 20000 грн

Процентная ставка ставка 1.99 %

Решение онлайн 12 хвилин

термін термін 1-31 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Top Credit

Сумма  до 15000 грн

Процентная ставка ставка 1.9 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 1-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Novikredyty

Сумма  до 10000 грн

Процентная ставка ставка 1.75 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 2-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Незважаючи на те, що пенсія завжди є стабільним джерелом доходу, позбутися якого на відміну від зарплати неможливо, взяти кредит на картку пенсіонеру в Україні досить складно.

Чому банки відмовляють людям у віці 70 років — 90 років

Тому що величина пенсійних нарахувань в нашій країні досить маленька. У банківських організаціях вважають, що на погашення щомісячних платежів її може просто не вистачити. Зрозуміло, що кредитори боятися втратити й самого позичальника.

До якого віку дають кредит пенсіонерам в Україні

Мікрофінансові організації не настільки вимогливі до своїх потенційних клієнтів, як звичайні банки. Останні видають спеціальний пенсійний кредит громадянам до 70 років (в середньому). Але врахуйте, що 70 років вам повинно виповнитися на момент повного розрахунку з фінансовими зобов’язаннями. Розглянемо приклад: ви подаєте заявку на позику, повертати яку плануєте протягом 3–5 років. Однак зараз вам — 68 років. У такому випадку в позиці банк вам відмовить.

Важливо! Багато банків України схвалюють пенсійні кредити тільки тим громадянам похилого віку, які отримують пенсійні відрахування через них. Тому навіть тих потенційних позичальників, які, здавалося б, потрапляють під умови банківських кредитних програм, чекає відмова.

Якщо ви хочете отримати кредит для пенсіонерів без відмови та не виходячи з дому, звертайтеся за допомогою до МФО. Люди у віці до 75 років можуть впевнено розраховувати на фінансову підтримку.

Збільшуємо шанси отримання мікропозики

Якщо ви хочете збільшити свої шанси на отримання мікрокредиту, скористайтеся нашими рекомендаціями:

 1. Звертайтеся до тих МФО, офлайн-представництва яких є у вашому місті проживання та прописки. Припустимо, ви перебуваєте в Києві, відповідно, вибирайте ту мікрофінансову компанію, яка має офіси в столиці країни;
 2. Надавайте кредитору максимум інформації про себе та своє фінансове становище. МФО не здійснюють «повноцінну» перевірку своїх потенційних позичальників — не просять ні численних довідок, ні забезпечення за позиками. Але для того, щоб збільшити свої шанси на схвалення позики (особливо великого й особливо в тому випадку, якщо вам, наприклад, 80 років), надайте дані не тільки паспорта та ІПН, а й інформацію про банківські депозити, додаткові джерела доходу, припустимо, від здачі житла в оренду, всі наявні цінності;
 3. Зазначайте при наявності неофіційну роботу. Якщо ви вийшли на пенсію, але після цього працюєте неофіційно, обов’язково відзначте цей факт у заявці на онлайн-позику. У цьому випадку ваші шанси на схвалення зростуть багаторазово.

Не всі МФО готові надати онлайн-позику на картку для пенсіонера, наприклад, 85 років. Але якщо у вас є стабільні джерела доходу й цінне майно, в індивідуальному порядку ваша заявка на фінансову допомогу цілком може бути схвалена.

Важливо! Не слід обманювати мікрофінансові компанії та завищувати величину своєї пенсії, вказувати на наявність цінностей (нерухомість, автомобілі тощо) і неофіційної роботи, яких у вас в реальності немає. Саме такі спроби є найчастішою причиною для відмов з боку МФО.

Окремо скажемо про те, що у зв’язку з нетривалістю мікрокредитування, вимоги до віку позичальників на момент погашення боргових зобов’язань у МФО не настільки суворі.

Особливості оформлення онлайн-позик для пенсіонерів

Якщо вам здається, що оформити миттєву онлайн-позику на картку для пенсіонера в МФО — складно, ви помиляєтеся. Скористайтеся нашою покроковою інструкцією, і проблем не виникне:

 1. Виберіть МФО, яка видає онлайн-позики пенсіонерам, на сайті Creditik і перейдіть на її офіційний сайт.
 2. Скористайтеся калькулятором розрахунку відсотків, виставивши потрібну вам суму мікрокредиту й термін кредитування.
 3. Якщо величина переплати вас влаштовує, оформляйте онлайн-заявку на позику.
 4. Проблем з оформленням анкети-заявки не буде — вказуйте запитувані дані чесно та повністю, не залишайте графи порожніми й не обманюйте МФО.
 5. Надсилайте заявку та чекайте рішення кредитного фахівця: відповідь прийде вам на телефон або в СМС.
 6. У тому випадку, якщо ваша заявка схвалена, гроші надійдуть на банківську картку (рахунок, електронний гаманець) миттєво (максимум протягом найближчої години).

Врахуйте, що деякі МФО висувають вимоги до категорії банківських карт: це повинна бути Maestro, MasterCard або Visa. Крім того, «пластик» повинен бути іменним і оформленим на ваше ім’я (отримати мікрокредит на картку іншої людини, в тому числі найближчого родича, наприклад, дружини або дітей, у вас не вийде).

Якщо ви боїтеся зробити помилку, заповнюючи анкету, зв’яжіться з представниками МФО (онлайн або за телефоном) і отримаєте попередню консультацію.

Як віддати мікрокредит

Практично всі мікрофінансові організації пропонують широкий перелік можливостей щодо погашення позик. Стандартні варіанти:

 • грошовий переказ через відділення банку;
 • онлайн-переказ через електронні системи платежів ( «Ківі», Webmoney і т. д.);
 • офлайн-переказ через банкомати й термінали (за номером рахунку, який потрібно запитати в МФО);
 • грошовий переказ через банківську картку.

Важливо! У деяких випадках за послугу переказу вам необхідно буде заплатити посереднику — організації, яка виконує транзакцію. Не забувайте також про те, що не всі операції виконуються миттєво: іноді гроші йдуть на рахунок одержувача протягом 2–5 днів (це може призвести до випадкової затримки оплати з вашого боку).

Про пролонгацію мікропозики

Якщо у вас виникли несподівані фінансові труднощі і повернути гроші у визначений термін вам не вдається, не намагайтеся сховатися від представників МФО. Дізнайтеся про те, чи діє у вашій організації така послуга, як пролонгація мікрокредиту. Вона дозволяє оплачувати тільки суму відсотків, які набігли за використання позикових коштів. На ділі це виглядає так:

 • ви активуєте послугу пролонгації через Особистий кабінет (є спеціальне посилання);
 • вносите тільки відсотки за позикою, вибираючи новий термін кредитування;
 • на ваш борг не нараховуються пені та штрафи, ваша кредитна репутація не погіршується, вам не дзвонять з проханнями повернути мікропозику;
 • ви гасите кредит повністю після того, як новий термін мікрокредитування завершується.

У тому випадку, якщо МФО не пролонгує позики, панікувати також не слід. Зв’яжіться з представниками компанії якомога раніше та поясніть свою ситуацію. Вам підуть на зустріч і запропонують взаємовигідне рішення.

Пам’ятайте: МФО націлені на отримання прибутку й повернення виданих вам грошей, а не в тому, щоб «покарати» вас.

Переваги сервісу Creditik

Creditik — агрегатор пропозицій від перевірених і благонадійних МФО України. Знайти компанію, яка надає кращі умови мікрокредитування, у нас ви зможете швидше та простіше. Переглядати численні сайти кредиторів і порівнювати їх між собою вам не доведеться.

На цій сторінці ви побачите пропозиції тільки від тих організацій, які готові надати фінансову допомогу пенсіонерам — швидко й без відмови.

Условия получения кредита

 • Розрахунок процентної ставки

  Розрахувати процентну ставку за мікропозикою можна за допомогою онлайн-калькулятора. Повна сума переплати завжди вказується в електронному договорі.

  Акційна ставка 0%

  Взявши 2500 гривень під 0,01% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2502,50 гривень.

  APR (річна процентна ставка) складе 3,65% на рік.

  Стандартна ставка

  Взявши 2500 гривень під 1,6% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2900 гривень.

  APR (річна процентна ставка) складе 584% на рік.

 • Приклад переплати

  Переплата за стандартної ставки в 1,6% на день:

  Сума 10 днів 30 днів 365 днів
  2 000 грн. 2 320 грн. 2 960 грн. 13 680 грн.
  4 000 грн. 4 640 грн. 5 920 грн. 27 360 грн.
  6 000 грн. 6 960 грн. 8 880 грн. 41 040 грн.
 • У разі прострочення

  З першого дня прострочення (за відсутності грейс-періоду), МФО нараховує щоденні пені — у середньому 1,5–3% від суми заборгованості.

  Може бути накладено разовий штраф — стандартний розмір 500–1000 гривень.

 • Наслідки невиплати

  Наслідки відмови від пролонгації та виплати боргу: передача інформації в БКІ (завжди), продаж справи колекторам і, у разі відсутності результату, подання позову до суду для примусового стягнення коштів.

 • Грейс-період

  Тривалість пільгового періоду оплати — 3 дні. Після його закінчення МФО нараховує:

  • відсотки за базовою ставкою — у середньому 1,6–2,3% на добу;
  • щоденні пені — 1,5–3% на добу (санкції за прострочення за договором);
  • разовий штраф — 500–1000 гривень (якщо передбачений за угодою).

  За відсутності повної оплати боргу, санкції нараховуються за 3 дні грейс-періоду (заднім числом).

 • Пролонгація

  Вартість підключення послуги — 0 гривень (оплачується тільки вся сума відсотків). У випадку продовження позики діє базова ставка. Додаткові пені та штрафи не накладаються.

  Максимальний термін однієї пролонгації — 30 днів. Кількість продовжень — зазвичай необмежена.

Контакти представлених фінансових установ

Ліцензія: № 1001 від 14 травня 2015 року

Свідоцтво: Інвестиційна компанія № 1015 від 21 березня 2015 року

Юридична назва: ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Дата реєстрації: 2013

Юридична адреса: 01015, місто Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15, літера Б, поверх перший

Телефон: 0 800 21 93 93

Email: support@moneyveo.ua

APR (ставка за рік): 620.5 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4333 грн. Процентна ставка 1.7 % на день (59.5 грн/день)

Ліцензія: № 432 від 28 лютого 2017 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 814 від 1 листопада 2016 року

Юридична назва: ТОВ «КОШЕЛЬОК»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: 08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8 А

Телефон: +38 (093) 238-20-20

Email: info@koshelok.net

APR (ставка за рік): 547.5 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4235 грн. Процентна ставка 1.5 % на день (52.5 грн/день)

Ліцензія: № 163 від 26 січня 2017 року

Свідоцтво: Інвестиційна компанія № 96 від 4 грудня 2012 року

Юридична назва: ТОВ «Глобал Кредит»

Дата реєстрації: 2012

Юридична адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, буд. 7а

Телефон: (044) 466-28-88

Email: callback@globalcredit.ua

APR (ставка за рік): 631.45 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4347.7 грн. Процентна ставка 1.73 % на день (60.55 грн/день)

Ліцензія: № 559 від 13 квітня 2018 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 1009 від 27 березня 2018 року

Юридична назва: ТОВ «ФК «Форза»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 15/15

Телефон: 0800300770

Email: ceo@forzacredit.com.ua

APR (ставка за рік): 675.25 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4406.5 грн. Процентна ставка 1.85 % на день (64.75 грн/день)

Ліцензія: № 224 від 13 лютого 2018 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 1247 від 17 вересня 2019 року

Юридична назва: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: м. Дніпро, просп. Б. Хмельницького, буд. 180, оф. 211

Телефон: 0800 300 330

Email: info@e-groshi.com

APR (ставка за рік): 726.35 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4475.1 грн. Процентна ставка 1.99 % на день (69.65 грн/день)

Ліцензія: № 2195 від 13 грудня 2018 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 1108 від 3 жовтня 2018 року

Юридична назва: ТОВ «ФК «Джобер»

Дата реєстрації: 2014

Юридична адреса: 04073, місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 8, корпус 6

Телефон: 0 800 210 177

Email: info@topcredit.ua

APR (ставка за рік): 693.5 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4431 грн. Процентна ставка 1.9 % на день (66.5 грн/день)

Ліцензія:

Свідоцтво:

Юридична назва: ТОВ «Фінансова Компанія «Нові Кредити»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: 02068, місто Київ, проспект Петра Григоренка, будинок 5-А

Телефон: 0800 301008

Email: info@novikredyty.com.ua

APR (ставка за рік): 638.75 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4357.5 грн. Процентна ставка 1.75 % на день (61.25 грн/день)