Незалежний інформаційний сервіс Creditik допоможе вам отримати кредит на картку без фото паспорта та ІПН. У цьому розділі представлені ліцензовані МФО України, що видають швидкі позики без необхідності завантаження скан-копій документів і селфі позичальника. Багато організацій запропонують взяти мікрокредит цілодобово, працюючи в режимі 24/7.
Кредити без фото з документами — суть пропозицій
Термінові позики без фотографій документів в абсолютній більшості випадків видаються роботами. Спеціальні скоринг-програми приймають рішення про видачу або відмову в мікрокредитуванні, грунтуючись тільки на інформації з анкети позичальника.
Важливо! За зазначеною причиною, подаючи заявку на онлайн-кредит без скан-копій паспорта та ІПН, при її оформленні та заповненні реєстраційної форми необхідно бути вкрай уважними.
Якщо ви допустите помилку, наприклад, вказуючи паспортні дані, вас чекатиме дзвінок оператора для уточнення інформації. Фахівець зв’яжеться з вами тільки в робочі години фірми (навіть якщо запит ви подасте вночі). Якщо ви навмисно спробуєте обдурити МФО, у мікропозиці вам буде відмовлено.
Отримавши реквізити паспорта та ІПН, робот проводить миттєву, але разом з тим комплексну оцінку:
подає запит до Бюро кредитних історій України. Не намагайтеся приховати наявність активних позик. Скоринг-програма в будь-якому випадку проаналізує вашу кредитну репутацію;
вивчає інформацію анкети та її достовірність. Зокрема, враховуються дані про наявність/відсутність утриманців, сімейний стан, місце проживання (орендоване або власне житло), наявність/відсутність цінного майна, освіту, рівень прибутків і витрат;
аналізує поведінку кандидата на позику на сайті. Не поспішайте брати гроші в борг. Для початку проведіть кілька хвилин, вивчаючи такі розділи, як «Умови кредитування», «Способи погашення боргу» й інші.
Навіть якщо МФО налаштована по відношенню до кандидатів на позику максимально лояльно та їм не потрібно робити фото з паспортом у руках і завантажувати скан-копію ідентифікаційного коду, це не означає, що кредит буде виданий без перевірок.
Також врахуйте, що робот буде встановлювати для вас кредитний ліміт. Не надавши всю інформацію, ви можете не зіткнутися з відмовою, однак отримати мінімальну суму для позики.
Навіщо МФО запитує фото з паспортом у руках?
Сканувати документи мікрофінансові організації вимагають для того, щоб мати можливість ідентифікувати особу кандидата на позику. Через те, що швидкі кредити оформляються через інтернет, без застав і поручителів, МФО бажає отримати хоча б якісь докази, що заявку на фінансову допомогу дійсно подає «та» людина. Фото паспорта дає можливість звірити дані щодо прописки із зазначеними в анкеті.
Позики із завантаженням селфі та скан-копій документації видаються в робочий час. Обробкою заявок займаються кредитні фахівці. У багатьох випадках вони дзвонять потенційним позичальникам і додатково ідентифікують їх за телефоном, одночасно оцінюючи на адекватність.
Як взяти й віддати кредит у МФО?
При виборі мікрофінансової організації враховуйте не лише необхідність завантаження фото та скан-копій документів, але й такі параметри кредитування, як:
Терміни. МФО надають швидкі позики на короткий термін або довгострокові кредити від 1 дня до 1 року. Стандартна тривалість мікрокредитування — 1 місяць.
Процентна ставка на добу. Середня ставка коливається в межах 1,6–2,1% на день. Є можливість взяти кредит під 0% — список МФО, які проводять такі акції для нових клієнтів, також є на сайті «Кредитик»;
Ліміти. Доступні суми можуть становити від 100–300 гривень до 10–15 тис. гривень. Є пропозиції щодо позик до 20–25 тис. гривень.
Звертаючись до будь-якої мікрофінансової організації, перед підписанням обов’язково вивчайте кредитний договір. Враховуйте можливість пролонгації, дострокової виплати боргу. Дивіться на дату погашення: якщо вона випадає на святковий або вихідний день, з надходженням коштів на рахунок МФО може виникнути ненавмисна затримка.
Погашати кредит найчастіше пропонується:
Через Особистий кабінет коштами банківської карти (будь-якої).
Через термінали самообслуговування й каси банків України (потрібні реквізити МФО, можна дізнатися на сайті та через гарячу лінію).
Зверніть увагу: відповідно до українського законодавства, всі ліцензовані мікрофінансові організації зобов’язані передбачати мінімум один спосіб погашення позики без сплати комісії за проведення платежу.
Збільшуємо шанс отримання мікропозики
Підвищити ймовірність схвалення заявки на моментальний кредит і його доступну суму вам допоможуть наші рекомендації:
заповнюйте анкету, вказуючи повні дані. Не залишайте рядки порожніми, навіть якщо інформація в них необов’язкова до надання;
не намагайтеся обдурити МФО, приховати наявність боргів, відсутність місця роботи;
не приступайте до подачі заявки на позику відразу після того, як перейшли на сайт МФО.
Зверніть увагу на свої соціальні мережі — інформація профілів також аналізується.
Радимо зареєструвати профіль у соцмережі LinkedIn (проект для пошуку та встановлення ділових контактів). Її учасники мають професію, а значить, і досвід роботи, і, швидше за все, постійне місце працевлаштування. Інформація про наявність профілю перевіряється за ПІБ позичальника (українські літери анкети перекладаються на латиницю, що використовується в соцмережі).
Відмова в МФО — не проблема
Якщо ви вже отримали відмову в будь-якій МФО, не переживайте. Подайте заявку до іншої мікрофінансової організації. Найкраще це робити через розділ «Нові кредитні компанії», тому що саме новачки, вимушені напрацьовувати клієнтуру, не пред’являють до кандидатів на позику суворі вимоги.
Условия получения кредита
Розрахунок процентної ставки
Розрахувати процентну ставку за мікропозикою можна за допомогою онлайн-калькулятора. Повна сума переплати завжди вказується в електронному договорі.
Акційна ставка 0%
Взявши 2500 гривень під 0,01% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2502,50 гривень.
APR (річна процентна ставка) складе 3,65% на рік.
Стандартна ставка
Взявши 2500 гривень під 1,6% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2900 гривень.
APR (річна процентна ставка) складе 584% на рік.
Приклад переплати
Переплата за стандартної ставки в 1,6% на день:
Сума
10 днів
30 днів
365 днів
2 000 грн.
2 320 грн.
2 960 грн.
13 680 грн.
4 000 грн.
4 640 грн.
5 920 грн.
27 360 грн.
6 000 грн.
6 960 грн.
8 880 грн.
41 040 грн.
У разі прострочення
З першого дня прострочення (за відсутності грейс-періоду), МФО нараховує щоденні пені — у середньому 1,5–3% від суми заборгованості.
Може бути накладено разовий штраф — стандартний розмір 500–1000 гривень.
Наслідки невиплати
Наслідки відмови від пролонгації та виплати боргу: передача інформації в БКІ (завжди), продаж справи колекторам і, у разі відсутності результату, подання позову до суду для примусового стягнення коштів.
Грейс-період
Тривалість пільгового періоду оплати — 3 дні. Після його закінчення МФО нараховує:
відсотки за базовою ставкою — у середньому 1,6–2,3% на добу;
щоденні пені — 1,5–3% на добу (санкції за прострочення за договором);
разовий штраф — 500–1000 гривень (якщо передбачений за угодою).
За відсутності повної оплати боргу, санкції нараховуються за 3 дні грейс-періоду (заднім числом).
Пролонгація
Вартість підключення послуги — 0 гривень (оплачується тільки вся сума відсотків). У випадку продовження позики діє базова ставка. Додаткові пені та штрафи не накладаються.
Максимальний термін однієї пролонгації — 30 днів. Кількість продовжень — зазвичай необмежена.
Контакти представлених фінансових установ
Ліцензія: № 1490 від 28 серпня 2018 року
Свідоцтво: Фінансова компанія № 1073 від 7 серпня 2018 року
Юридична назва: ТОВ «Фінтаргет»
Дата реєстрації: 2018
Юридична адреса: 01030, місто Київ, вулиця Івана Франка, будинок 42 Б