Хочете отримати мікропозику в позаурочний час? Не поспішайте: ми розповімо про те, як не витрачати час на оформлення «цілодобового» кредиту даремно.
Як реально взяти кредит цілодобово в Україні?
Повідомлення про те, що мікрофінансова компанія надає онлайн-кредит 24/7, можна побачити на сайті практично будь-якої МФО. Однак насправді далеко не завжди цілодобове звернення за фінансовою допомогою дійсно дасть бажані результати — гроші на картку.
В багатьох випадках під фразою «цілодобова позика онлайн» мається на увазі тільки те, що потенційний позичальник може подати заявку на терміновий кредит у режимі 24/7. Сам запит буде оброблений у робочі години організації, наприклад, з 8-9-ї години ранку й до 18-20-ї години вечора. Природно, що без обробки заявки переказувати гроші на карту ніхто не стане.
Чи реально взяти мікрокредит в неробочі години? Так. У цьому розділі ми зібрали для вас всі ліцензовані МФО України, які реально надають кредит на картку цілодобово та перераховують гроші миттєво після прийняття позитивного рішення.
Як МФО видають позики в режимі 24/7?
Швидкі онлайн-кредити на картку 24/7 видаються автоматично. Обробкою запитів займаються роботи. Скоринг-програми за лічені хвилини аналізують всю інформацію з анкети потенційного клієнта. Їм не потрібні ні фото його документів, ні довгий час на роздуми.
Важливо! Якщо ви не хочете завантажувати фото з паспортом і ІПН, звертайтеся до даних МФО, що пропонують позику на картку 24 години на добу у свята й вихідні. Гроші до зарплати будуть надані вам без відмови та перевірок.
Дзвінок оператора з кредитної компанії формату 24/7 можливий у тому випадку, якщо потрібне уточнення будь-якої інформації. Заповнюйте анкету докладно й грамотно (робот на позиках не розбирається у словах з помилками). В іншому випадку ваш запит залишиться чекати на прихід менеджера — мінімум до 8-ї години ранку. Скоринг-програма не відхилить, але й не зможе прийняти вашу заявку на кредит.
Поради щодо оформлення кредиту вночі
Для того щоб нічна позика була схвалена вам відразу, запам’ятайте рекомендації creditik.com.ua:
повнота наданих відомостей має вирішальне значення. Не залишайте рядки порожніми;
вказуйте достовірні дані. Неважливо, чи перевіряється заявка автоматично або вручну, будь-яка спроба обману стане причиною для відмови в мікрокредиті;
пам’ятайте про грамотність. На відміну від людини, скоринг-програма не зможе зрозуміти слова з помилками. Велика кількість помилок може призвести до відмови в кредитуванні: одні відомості будуть не відповідати іншим.
Приймаючи рішення про видачу або відмову в онлайн-кредиті, роботи враховують:
Кредитну репутацію потенційного клієнта. Незважаючи на повідомлення про відсутність перевірок, миттєвий запит до УБКІ відправляється завжди.
Співвідношення доходів і витрат. Величина перших повинна бути такою, щоб після оплати других залишалися гроші на погашення позики. Враховуються всі витрати кандидата на кредит — в тому числі, щомісячні платежі за іншими фінансовими зобов’язаннями.
Причина звернення. Не пишіть про те, що ви хочете розважитися або кредит потрібен вам на алкоголь. Розкажіть про причину, яка покаже вас благонадійним позичальником, який випадково опинився в складній фінансовій ситуації вночі або рано вранці: у вас захворів зуб, і вам потрібно заплатити за його лікування, зламалося авто (при наявності транспорту).
Наявність/відсутність діючих кредитів. МФО, в тому числі працюючі цілодобово, видають позики клієнтам з боргами в інших мікрофінансових організаціях і банках. Єдина умова — відсутність активних прострочень за ними. Не намагайтеся приховувати подібні відомості.
Ще раз рекомендуємо вам надавати достовірну інформацію. Якщо ви вкажете, що мікропозика потрібна на покупку бензину для авто, якого у власності немає, або те, що ніяких боргів у вас немає, а запит до БКІ покаже наявність поточних кредитів, робот або відмовить вам, або залишить ваш запит до приходу фахівця.
Що робити при відмові в позиці?
Якщо ви отримали відмову в мікрокредитуванні або повідомлення про те, що «з вами зв’яжуться», не втрачайте час даремно. Подавайте заявки в інші цілодобові МФО доти, поки не побачите позитивне рішення.
Не варто переживати про те, що, зробивши велику кількість запитів, ви станете володарем численних кредитів. Навіть якщо всі заявки на десяток позик будуть схвалені, ви маєте повне право відмовитися від мікрокредитування.
Важливо! Для реального отримання позики в будь-якій МФО ви повинні підписати кредитний договір. Ніяких винятків. До моменту підписання угоди боржником ви не є. Для відмови від позики вам не доведеться робити абсолютно нічого.
Як підписується кредитний договір? Віддалено: або шляхом відправки СМС на номер компанії, або кліком мишкою на активну позицію «Згоден» (з копією документа) на офіційному сайті організації. Випадково прийняти кредитну угоду вкрай складно. Відзначимо, що й сама МФО не перекаже гроші на ваш картковий рахунок доти, поки ви не підпишете відповідний договір.
Условия получения кредита
Розрахунок процентної ставки
Розрахувати процентну ставку за мікропозикою можна за допомогою онлайн-калькулятора. Повна сума переплати завжди вказується в електронному договорі.
Акційна ставка 0%
Взявши 2500 гривень під 0,01% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2502,50 гривень.
APR (річна процентна ставка) складе 3,65% на рік.
Стандартна ставка
Взявши 2500 гривень під 1,6% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2900 гривень.
APR (річна процентна ставка) складе 584% на рік.
Приклад переплати
Переплата за стандартної ставки в 1,6% на день:
Сума
10 днів
30 днів
365 днів
2 000 грн.
2 320 грн.
2 960 грн.
13 680 грн.
4 000 грн.
4 640 грн.
5 920 грн.
27 360 грн.
6 000 грн.
6 960 грн.
8 880 грн.
41 040 грн.
У разі прострочення
З першого дня прострочення (за відсутності грейс-періоду), МФО нараховує щоденні пені — у середньому 1,5–3% від суми заборгованості.
Може бути накладено разовий штраф — стандартний розмір 500–1000 гривень.
Наслідки невиплати
Наслідки відмови від пролонгації та виплати боргу: передача інформації в БКІ (завжди), продаж справи колекторам і, у разі відсутності результату, подання позову до суду для примусового стягнення коштів.
Грейс-період
Тривалість пільгового періоду оплати — 3 дні. Після його закінчення МФО нараховує:
відсотки за базовою ставкою — у середньому 1,6–2,3% на добу;
щоденні пені — 1,5–3% на добу (санкції за прострочення за договором);
разовий штраф — 500–1000 гривень (якщо передбачений за угодою).
За відсутності повної оплати боргу, санкції нараховуються за 3 дні грейс-періоду (заднім числом).
Пролонгація
Вартість підключення послуги — 0 гривень (оплачується тільки вся сума відсотків). У випадку продовження позики діє базова ставка. Додаткові пені та штрафи не накладаються.
Максимальний термін однієї пролонгації — 30 днів. Кількість продовжень — зазвичай необмежена.
Контакти представлених фінансових установ
Ліцензія: № 1490 від 28 серпня 2018 року
Свідоцтво: Фінансова компанія № 1073 від 7 серпня 2018 року
Юридична назва: ТОВ «Фінтаргет»
Дата реєстрації: 2018
Юридична адреса: 01030, місто Київ, вулиця Івана Франка, будинок 42 Б