Ми зібрали кращі МФО України, що надають довгостроковий кредит на картку терміном до 12 місяців. Оформіть онлайн-позику на тривалий термін — швидко та без відмови.

SlonCredit

Сумма  до 20000 грн

Процентная ставка ставка 0.36 %

Решение онлайн 60 хвилин

термін термін 90-365 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

KoshelOK

Сумма  до 15000 грн

Процентная ставка ставка 1.5 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 7-65 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку, готівка

Оформити

Moneyveo

Сумма  до 20000 грн

Процентная ставка ставка 1.7 %

Решение онлайн 15 хвилин

термін термін 1-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Loany

Сумма  до 25000 грн

Процентная ставка ставка 1.8 %

Решение онлайн 20 хвилин

термін термін 1-365 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Forza Credit

Сумма  до 14999 грн

Процентная ставка ставка 1.85 %

Решение онлайн 5 хвилин

термін термін 5-30 днів

Возраст від 18 років

Получение на картку

Оформити

Мікрофінансові організації почали пропонувати довгострокові кредити на картку в Україні. Отримати гроші можна на колишніх вигідних умовах: в режимі онлайн, надавши дані паспорта та ІПН, без застав і поручителів.

Для того щоб узяти кредит на картку на тривалий термін у МФО, відвідувати офлайн-відділення не буде потрібно. Всі дії виконуються через інтернет. Час розгляду онлайн-анкети — мінімальний (до 10–15 хвилин). Перерахування схваленої суми здійснюється негайно після схвалення заявки на позику.

На цій сторінці ви бачите список МФО, що дають довгостроковий онлайн-кредит на картку без відмови.

Умови довгострокового мікрокредитування: терміни й ліміти

Чи можна взяти довгостроковий мікрокредит на термін від 2-3 місяців до 1 року? Так. У нашому списку зібрані всі ліцензовані МФО України, що видають довгострокові позики за двома документами в дистанційному режимі.

Чи доступний мікрокредит на довгий термін із щомісячною оплатою пенсіонерам і молоді з 18 років? Відповідь позитивна: оформити тривалу позику в МФО можуть громадяни будь-яких категорій. Вимоги до кандидатів на позику у кредиторів стандартні:

 • громадянство України;
 • повнолітній вік позичальника;
 • наявність джерела доходу (підтверджувати документально не потрібно);
 • наявність іменної банківської карти й активного номера телефону.

Важливо! Деякі МФО надають новачкам першу тривалу позику без відсотків на певний період часу.

Розглянемо приклад: при оформленні мікрокредиту на термін, припустимо, 3-4 місяці, в перші або останні 15 днів процентна ставка не нараховується. Дострокова оплата можлива в будь-який день. Але при достроковій сплаті боргу сума до погашення буде перерахована без урахування нульової процентної ставки.

Довгостроковий кредит на картку: яка реальна переплата

Дізнатися величину переплати за довгостроковим мікрокредитом можна на сайті МФО, використавши онлайн-калькулятор.

Зверніть увагу: ліцензовані мікрокредитні компанії не мають права приховувати величину процентної ставки. Вони вказують її повністю. Та сума, яку ви побачите на калькуляторі, буде остаточною до погашення.

Важливо! Багато МФО передбачають можливість дострокової виплати довгострокового мікрокредиту з перерахунком відсотків у сторону зменшення. Іншими словами, оформивши термінову позику на термін, наприклад, у 6 місяців, закрити його ви зможете через 3 місяці (або раніше). Оплатити необхідно буде відсотки, нараховані за даний період використання позикових коштів, тобто в нашому прикладі за 90 днів.

Стандартна величина процентної ставки за миттєвими дистанційними довгостроковими позиками — 1–1,5% на добу.

Відмінність довгострокової мікропозики від стандартного банківського кредиту

Що вигідніше та швидше — взяти стандартний банківський кредит або довгострокову позику в МФО? Порівняємо основні умови:

 • процес оформлення та вимоги до позичальників. МФО розглядають заявки швидше, ніж банки. Стандартно протягом 15 хвилин (максимальний термін — до 1 годину). Відвідувати офіс для отримання коштів не потрібно. Гроші переводяться на будь-які картки банків України.

Банки не видають кредити безробітним і громадянам з поганою кредитною історією. Рішення за онлайн-заявками приймаються протягом довгих годин, і вони — лише попередні. Після схвалення, позичальникові в будь-якому випадку необхідно прийти в офіс кредитної організації та надати пакет документів;

 • максимальна сума позики від МФО — 30 000 гривень, для нових клієнтів можуть бути встановлені обмеження щодо ліміту. Отримати велику суму на тривалий термін можна, оформивши кілька мікрокредитів одночасно. Шукайте компанії з нульовими ставками для новачків (не поширюватиметься на весь термін кредитування до 1 року).

Банки пропонують кредит у 25 000 грн. і більше. Однак з його отриманням часто виникають великі проблеми. Тому, розмірковуючи про те, де взяти гроші в борг готівкою або на банківську картку, вирішите, які умови для вас важливіші: оперативність і можливість оформити кредит (або кілька мікропозик) всього за 2 документами або максимальна сума фінансової допомоги з необхідністю підтверджувати працевлаштування та збирати безліч довідок?

 • терміни кредитування. У банку ви можете оформити кредит на термін від 1 року. Чи можна отримати швидку мікропозику на 12 місяців? Так.

У банків — більш низький відсоток. Однак МФО багаторазово виграють в інших відношеннях: вони надають можливість замовити пролонгацію позики й пропонують максимально вигідні умови для новачків, відрізняються лояльністю до потенційних позичальників. Видача мікрокредитів доступна навіть клієнтам із простроченням. Погасити миттєві тривалі позики можна достроково.

На що звернути увагу при оформленні мікропозики?

Оформити довгостроковий кредит зі щомісячним погашенням можна на офіційному сайті МФО, зайшовши на нього через ПК або мобільний телефон. Не поспішайте вибирати той чи інший сервіс, для початку вам потрібно відшукати найкращі умови тривалого кредитування. Враховуйте:

 • загальну величину переплати за мікропозикою. Обов’язково використовуйте онлайн-калькулятори різних МФО та порівнюйте суми;
 • мінімальний і максимальний терміни кредитування. Багато мікрофінансових компаній, зайнятих саме довгостроковими мікропозиками, не пропонують гроші на період менше 30–35 днів;
 • доступний ліміт. Спочатку він може бути обмеженим. Максимальні суми зазвичай доступні лише благонадійним повторним позичальникам (із 2-го, 3-го кредитів);
 • величину щомісячних внесків і графік виплат. Як правило, погашати тривалий мікрокредит необхідно рівними сумами, вносячи гроші на рахунок МФО в певні терміни (наприклад, раз на 2 тижні);
 • наявність послуги пролонгації. Дозволяє продовжити час розрахунку з кредитною організацією.

Уважно вивчіть договір мікрокредитування: його скан-копія повинна бути на сайті МФО в обов’язковому порядку.

Плюси й мінуси мікрокредитів на тривалий термін

Основні переваги довгострокових мікрокредитів:

 • відсутність прихованих умов — величину переплати ви будете знати заздалегідь з точністю до гривні;
 • погашення позики потрібно здійснювати за графіком;
 • можливість дострокової виплати зі зменшенням суми переплати.

Чи є мінуси довгострокового кредитування? Виділити можна лише один, і він відносний: процентна ставка у МФО вище, ніж у банків. Не забувайте про те, що виплатити мікрокредит ви можете достроково з перерахунком відсотків. Зручність оформлення та отримання мікропозик окупає більш високу ставку.

Відмова в довгостроковій позиці. Рішення: мікрокредит з пролонгацією в 0%

Якщо МФО відмовило вам у довгостроковому мікрокредиті, не впадайте у відчай. Звертайтеся до мікрофінансових компанії, що пропонують безкоштовну пролонгацію. Розглянемо особливості пропозиції на прикладі MoneyBoom.

Припустимо, ви позичили максимальну для новачка суму в 4 000 гривень на так само максимальний термін у 30 днів. Величина процентної ставки в цій МФО — фіксовані 1,75% на добу. Якщо через 30 днів ви не можете повернути борг, сплатіть тільки нараховані відсотки та скористайтеся безкоштовною пролонгацією на термін ще до 30 діб. Ставка становитиме ті самі 1,75% на добу. Ніяких штрафів і пеней.

Важливо! Багато МФО надають можливість продовження термінів виплати позики нескінченну кількість разів. Тому навіть короткостроковий мікрокредит може стати довгостроковим без підвищення процентної ставки.

Условия получения кредита

 • Розрахунок процентної ставки

  Розрахувати процентну ставку за мікропозикою можна за допомогою онлайн-калькулятора. Повна сума переплати завжди вказується в електронному договорі.

  Акційна ставка 0%

  Взявши 2500 гривень під 0,01% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2502,50 гривень.

  APR (річна процентна ставка) складе 3,65% на рік.

  Стандартна ставка

  Взявши 2500 гривень під 1,6% на добу, через 10 днів повернути необхідно 2900 гривень.

  APR (річна процентна ставка) складе 584% на рік.

 • Приклад переплати

  Переплата за стандартної ставки в 1,6% на день:

  Сума 10 днів 30 днів 365 днів
  2 000 грн. 2 320 грн. 2 960 грн. 13 680 грн.
  4 000 грн. 4 640 грн. 5 920 грн. 27 360 грн.
  6 000 грн. 6 960 грн. 8 880 грн. 41 040 грн.
 • У разі прострочення

  З першого дня прострочення (за відсутності грейс-періоду), МФО нараховує щоденні пені — у середньому 1,5–3% від суми заборгованості.

  Може бути накладено разовий штраф — стандартний розмір 500–1000 гривень.

 • Наслідки невиплати

  Наслідки відмови від пролонгації та виплати боргу: передача інформації в БКІ (завжди), продаж справи колекторам і, у разі відсутності результату, подання позову до суду для примусового стягнення коштів.

 • Грейс-період

  Тривалість пільгового періоду оплати — 3 дні. Після його закінчення МФО нараховує:

  • відсотки за базовою ставкою — у середньому 1,6–2,3% на добу;
  • щоденні пені — 1,5–3% на добу (санкції за прострочення за договором);
  • разовий штраф — 500–1000 гривень (якщо передбачений за угодою).

  За відсутності повної оплати боргу, санкції нараховуються за 3 дні грейс-періоду (заднім числом).

 • Пролонгація

  Вартість підключення послуги — 0 гривень (оплачується тільки вся сума відсотків). У випадку продовження позики діє базова ставка. Додаткові пені та штрафи не накладаються.

  Максимальний термін однієї пролонгації — 30 днів. Кількість продовжень — зазвичай необмежена.

Контакти представлених фінансових установ

Ліцензія: № 1891 від 25 жовтня 2018 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 1103 від 3 жовтня 2018 року

Юридична назва: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: 03062, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 90-А

Телефон: 080 033 03 83

Email: info@sloncredit.com.ua

APR (ставка за рік): 131.4 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 3676.4 грн. Процентна ставка 0.36 % на день (12.6 грн/день)

Ліцензія: № 432 від 28 лютого 2017 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 814 від 1 листопада 2016 року

Юридична назва: ТОВ «КОШЕЛЬОК»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: 08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8 А

Телефон: +38 (093) 238-20-20

Email: info@koshelok.net

APR (ставка за рік): 547.5 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4235 грн. Процентна ставка 1.5 % на день (52.5 грн/день)

Ліцензія: № 1001 від 14 травня 2015 року

Свідоцтво: Інвестиційна компанія № 1015 від 21 березня 2015 року

Юридична назва: ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Дата реєстрації: 2013

Юридична адреса: 01015, місто Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15, літера Б, поверх перший

Телефон: 0 800 21 93 93

Email: support@moneyveo.ua

APR (ставка за рік): 620.5 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4333 грн. Процентна ставка 1.7 % на день (59.5 грн/день)

Ліцензія: № 3213 від 18 липня 2017 року

Свідоцтво: Інвестиційна компанія № 168 вiд 2 червня 2016 року

Юридична назва: ТОВ «КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ»

Дата реєстрації: 2019

Юридична адреса: 04116, місто Київ, проспект Перемоги, будинок 26, приміщення 129

Телефон:

Email: mail@loansinfo.com.ua

APR (ставка за рік): 657 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4382 грн. Процентна ставка 1.8 % на день (63 грн/день)

Ліцензія: № 559 від 13 квітня 2018 року

Свідоцтво: Фінансова компанія № 1009 від 27 березня 2018 року

Юридична назва: ТОВ «ФК «Форза»

Дата реєстрації: 2018

Юридична адреса: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 15/15

Телефон: 0800300770

Email: ceo@forzacredit.com.ua

APR (ставка за рік): 675.25 %

Розрахунок кредиту: за суми в 3500 грн на 14 днів, потрібно повернути 4406.5 грн. Процентна ставка 1.85 % на день (64.75 грн/день)