Нові мікропозики 2020 року

Данила Недвецкий 29 October, 2020

Список нещодавно відкритих та маловідомих МФО 2020 року в Україні.

Найдено 0 компаний

Серед безлічі форм кредитування в Україні нові мікропозики, що видаються дистанційним способом, користуються великим попитом серед громадян різного віку й соціального статусу. Популярність послуг пояснюється простими причинами:

 • доступність — гроші в борг надаються мікрофінансовими компаніями в режимі онлайн через Інтернет, найчастіше цілодобово;
 • відсутність бюрократії — для подачі заявки необхідний мінімальний пакет документів, який є в наявності у кожного повнолітнього громадянина;
 • швидке обслуговування — обробка даних займає 10–30 хвилин, в рідкісних випадках 2–3 години;
 • мінімум відмов — імовірність отримання коштів перевищує 98%-й показник (у банках кредити видаються у 80% випадках зі 100%).

Нові мікропозики 2020–2021 року без відмов і перевірок

Стрімкий розвиток кредитного сектора України сприяє появі великої кількості фірм, що спеціалізуються на видачі населенню позик, експрес-позик та інших фінансових продуктів. З метою залучення клієнтури нові МФО 2020 року пропонують більш лояльні умови співпраці. Вони знижують ставки за відсотками, збільшують ліміти грошових позик, продовжують терміни позик, розробляють програми лояльності для постійних позичальників. Більшість фінансових організацій, які зареєстрували свою діяльність у 2020 році, видають позики практично без відмов і без перевірки кредитної історії. Завдяки цьому багато клієнтів, які мають іпотечні кредити, незакриті позики в інших організаціях, можуть користуватися їхніми послугами.

Погана КІ — не причина для отримання відмов у нових МФО України

Практично всі нові МФО України йдуть назустріч своїм клієнтам при перевірці фінансової репутації. Для них не є причиною для відмови нульовий кредитний рейтинг, наявність відкритих позик або одиничних прострочень за попередніми позиками. Винятком з цього списку є шахраї, злісні неплатники та фінансові аферисти, що надають невірну інформацію й підроблені документи.

Повний список найновіших мікропозик 2020 року, які видають гроші терміново без перевірок, представлений на нашому сайті. Перед публікацією кожної фірми ми особисто перевіряємо її репутацію, наявність документів на право діяльності.

Швидко підібрати підходящу організацію вам допоможе коротке меню, розміщене блоком поруч із найменуванням МФО. У ньому вказані умови співпраці, способи видачі коштів і основні вимоги до позичальників.

Що потрібно для оформлення мікропозики?

Для оформлення мікропозики кожному позичальнику слід зареєструватися на офіційному сайті обраного МФО. Процедура проводиться один раз і необхідна для відкриття Особистого кабінету. У ньому позичальник проводить та відстежує всі свої операції: оформляє позики, вносить платежі, користується додатковими опціями тощо. На заповнення даних витрачається не більше 15 хвилин. Процедура конфіденційна: публікується інформація, доступна тільки клієнту й вузькому колу співробітників МФО.

Для відкриття Особистого кабінету необхідні:

 • паспорт громадянина України з відкритою реєстрацією в межах країни з чіткими фото або скан-копіями;
 • ІПН;
 • власний мобільний телефон для зв’язку (на момент подачі заявки він повинен бути ввімкненим);
 • реквізити фінансового інструмента, на який буде переказано гроші, — банківської картки, рахунку або електронного гаманця;
 • дані про діяльність, розмір доходів (інформація вноситься до бланку без документального підтвердження);
 • доступ до Мережі й сайту МФО.

Важливо! Для отримання мікропозик клієнти найчастіше використовують банківські карти. МФО видають гроші на картки міжнародних систем «Віза», «Мастеркард», «Маестро». Компанії перераховують позики тільки на особистий «пластик» клієнта. На момент звернення кінцевий термін дії продукту повинен складати не менше 6 місяців. Для засвідчення особи заявника до перерахування грошей, кредитні організації проводять процедуру верифікації. Це короткочасне блокування коштів у розмірі від 1 до 5 гривень, за допомогою якого підтверджується особистість клієнта.

Збільшуємо шанс на отримання позики

Давно працючі й маловідомі МФО надають позики тільки повнолітнім громадянам, в число яких включені:

 • офіційно працевлаштовані особи;
 • неофіційно працюючі;
 • студенти;
 • мами в декреті;
 • пенсіонери та ін.

Щоб виключити відмову при оформленні мікропозики, дотримуйтеся наступних порад:

 1. Зазначайте правдиву інформацію стосовно свого соціального статусу, розміру щомісячних доходів, наявності непогашених кредитів.
 2. Не приховуйте даних про себе, про склад сім’ї та не залишайте незаповнених полів в опитувальнику.
 3. Перед відправкою анкети повторно перевіряйте внесену інформацію. Часто причиною відмов є людський фактор — друкарські помилки, помилки при внесенні особистих даних, даних місця проживання, реєстрації.

Важливо! Анкети, що надходять від заявників до МФО, перевіряються через спеціальні сервіси, що відповідають за безпеку. Для цього часто використовуються загальні бази, в яких відображається вся кредитна історія громадянина. При виявленні помилкових даних, факту приховування інформації позичальник отримує відмову у видачі позики без пояснення причини.

Як перевірити нову організацію, щоб не стати «вічним боржником»?

Якщо вас зацікавили нові кредити онлайн на картку, але ви нічого не знаєте про цього кредитора, перед підписанням договору перевірте наступну інформацію:

 1. Ліцензія та сертифікати. Всі МФО України знаходяться в підпорядкуванні НБУ. Відповідно, дозвільні документи видаються цим органом. На бланках встановленого зразка вказується термін, до настання якого отримано дозвіл на право діяльності. Відскановані документи в обов’язковому порядку публікуються на офіційних сайтах МФО. Якщо ви не знайшли копії Ліцензії на порталі компанії, ми не рекомендуємо укладати з нею угоду, якою б вигідною вона не була.
 2. Умови договору. Часто для залучення нових позичальників компанії видають позики під 0 відсотків. Однак при вивченні договору з’ясовується, що така послуга доступна тільки на певних умовах. Наприклад, при видачі мінімальної суми на обмежений строк. Багато клієнтів, повіривши рекламі, не перевіряють документ, який підписують, а потім значно переплачують за свою помилку. Щоб з вами такого не сталося, при оформленні нових мікрокредитів уважно читайте умови договору (текст у повному обсязі розміщується на сайті МФО). Особливу увагу приділяйте пунктам про дострокове погашення та наявність пролонгації: як буде нараховуватися ставка в тому чи іншому випадку, чи зможете ви заощадити при закритті кредиту раніше визначеного терміну, на яких умовах ви зможете продовжити позику. Важливою умовою при погашенні боргу є способи повернення коштів. Деякі з них переказуються миттєво, без комісій, інші — до 3 робочих днів і з оплатою посередницьких послуг. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до фахівців компанії, щоб уточнити незрозумілі для вас нюанси.
 3. Ставлення до існуючих МФО. Нерідко нові фінансові компанії є частиною великих фінансових груп. Саме до таких організацій ми рекомендуємо вам звертатися. По-перше, у таких МФО ви не переплатите за відсотками, по-друге, вам гарантовано швидко видадуть гроші, по-третє, тут запропонують найбільш вигідні умови співпраці.

Пролонгація як спосіб уникнути прострочень

Пролонгація — один з пунктів, про наявність якого варто поцікавитися при зверненні до МФО. Опція дозволяє продовжити період дії договору на певний відрізок часу без сплати пені, штрафів і псування кредитної історії. Послуга доступна тільки за умови, якщо позичальник не прострочив оплату основного платежу. Оформляється вона заздалегідь в Особистому кабінеті — за кілька днів до закінчення періоду дії договору. Для цього необхідно:

 • погасити в повному обсязі відсотки, які були нараховані за минулий період;
 • після зарахування коштів підключити опцію в Особистому кабінеті й перевірити її дію (активацію).

У кожній МФО умови пролонгації встановлюються індивідуально. В одних фірмах кількість термінів продовження не обмежується певним числом, в інших — клієнти можуть скористатися опцією тільки одноразово або двічі.

Що буде, якщо не віддати гроші?

У випадках настання прострочень на суму основного боргу, крім стандартної ставки, нараховується пеня. Розміри штрафів, особливості їх нарахування прописуються в договорі. Якщо клієнт не йде назустріч компанії, не відповідає на дзвінки й не намагається відшкодувати борг, його справу передають до колекторського агентства, а потім — до суду.

Важливо! Якщо з якої-небудь причини ви не змогли своєчасно внести платіж або скористатися послугою пролонгації, не варто ховатися від представників кредитної компанії. Ігнорування дзвінків тільки погіршить ситуацію. Відразу зверніться до представників організації, поясніть, що потрапили у скрутне становище. У таких випадках фінансові фірми часто йдуть назустріч своїм позичальникам — реструктуризують борг або пропонують інші варіанти для його погашення.

Чим Creditik кращий при виборі мікропозики?

Взяти позику в маловідомій МФО до зарплати або в компанії з перевіреною репутацією на вигідних умовах вам допоможе наш сервіс — Creditik. У розділі порталу ви знайдете безліч нових гравців кредитного ринку, які пропонують видачу мікропозик населенню без відмов і перевірки КІ.

Наш портал безкоштовний, зручний у використанні та відкритий для всіх. Спеціально для своїх користувачів ми:

 1. Створили зручну систему фільтрів, за допомогою якої кожен відвідувач може вивчити й порівняти кредити за певними характеристиками (для пенсіонерів, під 0%, акції тощо).
 2. Під кожним реченням розмістили ємне меню, в якому є вся важлива інформація щодо позик (максимальна сума до отримання, розмір процентної ставки, способи видачі коштів, вимоги до позичальників і т. д.). Така подача дозволяє швидко обробляти дані й підбирати максимально вигідні пропозиції без витрачання особистого часу.
 3. Ведемо статистику топ-компаній, які користуються найбільшим попитом серед наших користувачів.
 4. Публікуємо відкриті рейтинги МФО за системою 5 зірок, друкуємо відгуки наших користувачів про співпрацю з фірмами.
 5. Щомісяця оновлюємо списки компаній-кредиторів. Перевіряємо наявність документів, що дають право на діяльність.
 6. Працюємо цілодобово без перерв, вихідних і святкових.

Условия получения кредита

Рассчитать процентную ставку по микрозайму можно с помощью онлайн-калькулятора. Полная сумма переплаты всегда указывается в электронном договоре.

Акционная ставка 0%

Взяв 2500 гривен под 0,01% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2502,50 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 3,65% в год.

Стандартная ставка

Взяв 2500 гривен под 1,6% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2900 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 584% в год.

Переплата при стандартной ставке в 1,6 % в день:

Сумма 10 дней 30 дней 365 дней
2 000 грн. 2 320 грн. 2 960 грн. 13 680 грн.
4 000 грн. 4 640 грн. 5 920 грн. 27 360 грн.
6 000 грн. 6 960 грн. 8 880 грн. 41 040 грн.

С первого дня просрочки (при отсутствии грейс-периода), МФО начисляет ежедневные пени – в среднем 1,5-3% от суммы задолженности.

Может быть наложен разовый штраф – стандартный размер 500-1000 гривен.

Последствия отказа от пролонгации и выплаты долга: передача информации БКИ (всегда), продажа дела коллекторам и, при отсутствии результата, подача иска в суд для принудительного взыскания средств.

Длительность льготного периода оплаты – 3 дня. По его истечению МФО начисляет:

 • Проценты по базовой ставке: в среднем 1,6-2,3 % в сутки;
 • Ежедневные пени: 1,5-3% в сутки (санкции за просрочку по договору);
 • Разовый штраф: 500-1000 гривен (если предусмотрен по соглашению).

При отсутствии полной оплаты долга, санкции начисляются за 3 дня грейс-периода (задним числом).

Стоимость подключения услуги – 0 гривен (оплачивается только вся сумма процентов). При продлении займа действует базовая ставка. Дополнительные пени и штрафы не накладываются.

Максимальный срок одной пролонгации – 30 дней. Количество продлений – обычно не ограниченное.

Автор
Поделиться facebook linkedin twitter
ФильтрФильтр

Новые предложения


Традиція
Cool Credit
AviraCredit
Veomini
EwaCash

Безкоштовно! Підпишись на промокоди, акції та нові МФО.

Уже підписалося 2222 осіб

Топ-5 МФО без отказа:


CLY
4.7 rating
4.67
Credit7
5.0 rating
5
Moneyveo
3.8 rating
3.75
Miloan
0
Tengo
1.0 rating
1
Контакты представленных финансовых учреждений