Маловідомі МФО

Данила Недвецкий 17 October, 2023

Creditik зібрав список маловідомих і непопулярних МФО України.

Найдено 0 компаний
1-ша позика 0%
Без дзвінка, 24/7
CтавкаCтавка 1.7% Сумма100-12000 грн. Время принятия10 хвилин СрокСрок 1-45 дней ВозрастОт 18 до 65 лет Способ полученияна картку
1-ша позика 0%
CтавкаCтавка 2% Сумма400-20000 грн. Время принятия8 хвилин СрокСрок 1-27 дней ВозрастОт 18 до 60 лет Способ полученияна картку

Чому складно знайти маловідомі МФО?

Всі маловідомі МФО можна розділити на кілька великих категорій:

  • шахрайські мікрофінансові організації, що працюють для обману й без Ліцензії Нацкомфінпослуг. Головне завдання — зібрати особисті дані та фінансову інформацію, а вже після використовувати відомості в злочинних цілях;
  • ліцензовані, але непопулярні МФО в Україні. Такі кредитні компанії можуть видавати чесні мікропозики. Але не мають достатньо грошей на розкрутку своїх пропозицій. Фірма може бути новою або давно існуючою.

В окрему категорію можна виділити нелегальні МФО, позбавлені Ліцензії за різні порушення — «несподіване» підвищення ставки відсотків, спроби стягнути борги протиправними діями тощо.

Невідомі МФО: чи варто звертатися за фінансовою допомогою?

Чи варто брати гроші в борг у маловідомої мікрофінансової організації? Якщо компанія має діючу Ліцензію Нацкомфінпослуг і не включена до списку виключених з Реєстру НБУ МФО, відповідь позитивна.

Всі маловідомі мікропозики зазвичай мають низку переваг:

  • мінімальна кількість відмов. Фірма без величезного числа постійних клієнтів дає кредити практично всім без винятку;
  • вигідні умови кредитів онлайн. Може йтися про низьку ставку відсотків, збільшений розмір першої позики, тривалий термін повернення.

Нові та/або невідомі МФО максимально лояльні. Вони дозволяють отримувати гроші в борг навіть тим, кому інші мікрофінансові компанії вже відмовили.

Як вибрати надійну, але невідому МФО зі списку?

Вивчивши каталог невідомих кредиторів, представлений на нашому сайті, ви зможете взяти мікропозику, не хвилюючись про свою фінансову безпеку та збереження даних.

Перед тим як внести ту чи іншу організацію до свого переліку, ми перевіряємо наступне.

Дійсні умови кредитування

Чесні МФО, які надають позики онлайн на картку, можуть вказувати відомості про умови фінансування на сайті «розмито». Однак навіть в їхніх кредитних договорах чітко прописуються терміни, додаткові платежі (при наявності таких) і повні суми до повернення.

Якщо в процесі перевірки ми бачимо, що позику пропонується оформити на неясних або відверто підозрілих умовах, таку кредитну організацію до своїх списків ми не внесемо.

Юридична інформація

У будь МФО, неважливо, чи почала вона роботу в 2020 році або існує вже десятиліття, повинна бути фактична адреса головного офісу в Україні, контактний номер, реквізити банківського рахунку.

Дані про Ліцензію Нацкомфінпослуг

Перед початком кредитування кожна мікрофінансова фірма зобов’язана оформити Ліцензію Нацкомфінпослуг. До нашого списку маловідомих МФО потрапляють тільки ті організації, які мають цей документ і не позбавлені його.

Якщо Ліцензія не оформлена або відкликана, така компанія не опиниться на сайті «Кредитик».   

Вивчаємо договір

Ліцензована компанія пропонує кредити на тих умовах, які прописані в договорі. Однак може трапитися, що параметри надання позик будуть не досить зрозумілими для клієнтів.

Для прикладу: на сайті маловідомої МФО може не говоритися про необхідність платити комісію за оформлення позики. Однак дані про наявність комісійного збору можуть бути вказані в договорі. У такому випадку, після прийняття електронної угоди, заплатити комісію клієнтові доведеться. І тоді йтиметься про неуважність позичальника, а не про обман з боку МФО.

Перед підписанням договору обов’язково уважно прочитайте його. Ви повинні бачити, яку повну суму доведеться заплатити в результаті. У неї можуть входити не тільки тіло позики та процентна ставка. Але й ті платежі, про які не йде мова на сайті.

Як знайти список МФО без ліцензії в Україні?

Відшукати перелік нелегально працюючих кредиторів неможливо. Створенням таких списків ніхто не займається. Можна відвідувати форуми, присвячені проблемам мікрокредитування, і читати відгуки тих, хто постраждав від незаконних дій шахрайських МФО.

Однак швидше та простіше вибрати ліцензовану фірму на сервісі «Кредитик» і не боятися обману. Додатково перевірити компанію можна буде самостійно:

  • через портал Нацкомфінпослуг — потрібні назва МФО та її ЄДРПОУ (дані обов’язково повинні бути на онлайн-майданчику кредитора). Можна дізнатися відомості про наявність і дійсність Ліцензії;
  • через сайт Міністерства юстиції — також знадобляться найменування та код підприємства. Мін’юст підкаже, чи не ліквідована фірма на даний час.

Які б привабливі умови кредитування ні пропонувала велика або невідома МФО, при відсутності Ліцензії звертатися до неї не варто.

Условия получения кредита

Рассчитать процентную ставку по микрозайму можно с помощью онлайн-калькулятора. Полная сумма переплаты всегда указывается в электронном договоре.

Акционная ставка 0%

Взяв 2500 гривен под 0,01% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2502,50 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 3,65% в год.

Стандартная ставка

Взяв 2500 гривен под 1,6% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2900 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 584% в год.

Переплата при стандартной ставке в 1,6 % в день:

Сумма 10 дней 30 дней 365 дней
2 000 грн. 2 320 грн. 2 960 грн. 13 680 грн.
4 000 грн. 4 640 грн. 5 920 грн. 27 360 грн.
6 000 грн. 6 960 грн. 8 880 грн. 41 040 грн.

С первого дня просрочки (при отсутствии грейс-периода), МФО начисляет ежедневные пени – в среднем 1,5-3% от суммы задолженности.

Может быть наложен разовый штраф – стандартный размер 500-1000 гривен.

Последствия отказа от пролонгации и выплаты долга: передача информации БКИ (всегда), продажа дела коллекторам и, при отсутствии результата, подача иска в суд для принудительного взыскания средств.

Длительность льготного периода оплаты – 3 дня. По его истечению МФО начисляет:

  • Проценты по базовой ставке: в среднем 1,6-2,3 % в сутки;
  • Ежедневные пени: 1,5-3% в сутки (санкции за просрочку по договору);
  • Разовый штраф: 500-1000 гривен (если предусмотрен по соглашению).

При отсутствии полной оплаты долга, санкции начисляются за 3 дня грейс-периода (задним числом).

Стоимость подключения услуги – 0 гривен (оплачивается только вся сумма процентов). При продлении займа действует базовая ставка. Дополнительные пени и штрафы не накладываются.

Максимальный срок одной пролонгации – 30 дней. Количество продлений – обычно не ограниченное.

Автор
Поделиться facebook linkedin twitter
ФильтрФильтр

Новые предложения


ClickCredit
Selfie Credit
Money4You
Banana Credit
AviraCredit

Безкоштовно! Підпишись на промокоди, акції та нові МФО.

Уже підписалося 2222 осіб

Топ-5 МФО без отказа:


Creditplus
5.0 rating
5
Moneyveo
3.8 rating
3.75
Качай Гроші
4.3 rating
4.25
Alexcredit
4.0 rating
4
CLY
4.7 rating
4.67
Контакты представленных финансовых учреждений