Калькулятор позик

Данила Недвецкий 26 October, 2020
Найдено 0 компаний

Расчет процентов по кредиту

Условия оформления кредита онлайн

Возраст от 18 до 90 лет
Документы Паспорт, ИНН
Гражданство Украина
Сумма От 50 до 15 000 грн.
Срок от 1 дня до 12 месяцев
% ставка от 0,01 до 2,21 % в день
Что нужно Телефон, Email, интернет, банковская карта, * камера
Способ получения Банковская карта, наличные в отделении МФО

Источник – опрос и анализ представленных МФО.

* – некоторые МФО запрашивают фото с паспортом в руках, а также скан-копии документов.

В Україні з’являється все більше нових МФО, а значить, вибрати серед них кращий варіант стає з кожним разом все складніше. Щоб спростити своїм клієнтам розрахунок оплати за користування кредитом, а значить, і можливість вибору кращого варіанту, мікрофінансові організації пропонують скористатися такою опцією, як кредитний калькулятор. Знайти його можна на головній сторінці або у своєму особистому кабінеті, якщо немає активної заявки на позику.

Як рахує кредитний калькулятор

Калькулятор мікропозик часто підлаштовується як під стандартні умови обслуговування, так і під знижки, та рахує суму, вже відштовхуючись від цих чинників.

В основному кредитний калькулятор показує стандартну ставку для клієнтів, яку слід більш детально розглянути на прикладі.

Припустимо, клієнт бере 1000 грн. на 10 днів під 2%. У такому випадку визначаємо 2% на день від загальної суми. Це буде 20 гривень. За 10 днів користування кредитними коштами клієнту буде нараховано 200 грн. відсотків і сума до сплати на кінець терміну складе 1200 грн.

Як оформити мікропозику за допомогою Creditik

Для початку потрібно зайти на сайт Creditik і вибрати ту МФО, яка пропонує найпідходящі умови з мікрокредитування. Далі наступне:

  1. Потрібно перейти на офіційний ресурс цієї компанії через кнопці «оформити».
  2. На головній сторінці будь-якого такого сайту є калькулятор розрахунку позики на картку, адже він дозволяє істотно спростити використання послуг таких компаній і дізнатися клієнту, скільки йому доведеться заплатити за користування кредитними коштами. Також клієнтам деяких компаній буде доступний розрахунок відсотків за мікропозикою з двома типами ставок: для нових клієнтів та для постійних позичальників.
  3. Слід вибрати в калькуляторі суму й термін позики та натиснути на кнопку оформлення.
  4. На наступному етапі необхідно заповнити заявку, де треба вказати особисті дані, інформацію про роботу й доходи, а також підтвердити дані карти.
  5. Після цього заявка передається в компанію на обробку та клієнт очікує на рішення. Якщо воно на користь позичальника, йому залишається підписати договір і отримати кошти на свій рахунок.

Як заощадити на онлайн-позиці

Щоб використовувати всі переваги послуг МФО варто попередньо розрахувати переплату й дізнатися, які саме промокоди та знижки пропонує своїм клієнтам дана МФО. Дуже часто такі компанії роблять своїм новим позичальникам вигідну пропозицію — перший кредит під 0%, що дозволяє їм отримати кошти в користування терміном до 30 днів без плати за користування. Проте для постійних позичальників також передбачені цікаві варіанти взяття коштів. Деякі з них передбачають можливість використання знижки до 70% на одноразове взяття кредиту або ж знижки до 50% у рамках програми лояльності. Окремі компанії пропонують взяти мікрокредит на вигідних умовах за промокодом, який публікується в соціальних мережах. Промокод потрібно вписати у відповідне поле при заповненні заявки, і тоді система його прийме, а калькулятор відразу рахуватиме клієнту суму з урахуванням знижки.

Якщо не виходить віддати позику вчасно

Щоб не довелося допускати прострочення за кредитом, варто не тільки попередньо провести розрахунок вартості мікропозики, але також скористатися послугою пролонгації. Ця послуга дозволяє отримати можливість використовувати всі переваги кредиту на більш тривалому проміжку часу, ніж це спочатку передбачалося договором. Щоб активувати її, досить сплатити нараховані відсотки. У деяких компаніях беруться гроші й за сам факт надання цієї послуги, і це варто брати до уваги при оформленні договору.

Условия получения кредита

Рассчитать процентную ставку по микрозайму можно с помощью онлайн-калькулятора. Полная сумма переплаты всегда указывается в электронном договоре.

Акционная ставка 0%

Взяв 2500 гривен под 0,01% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2502,50 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 3,65% в год.

Стандартная ставка

Взяв 2500 гривен под 1,6% в сутки, через 10 дней возвратить необходимо 2900 гривен.

APR (годовая процентная ставка) составит 584% в год.

Переплата при стандартной ставке в 1,6 % в день:

Сумма 10 дней 30 дней 365 дней
2 000 грн. 2 320 грн. 2 960 грн. 13 680 грн.
4 000 грн. 4 640 грн. 5 920 грн. 27 360 грн.
6 000 грн. 6 960 грн. 8 880 грн. 41 040 грн.

С первого дня просрочки (при отсутствии грейс-периода), МФО начисляет ежедневные пени – в среднем 1,5-3% от суммы задолженности.

Может быть наложен разовый штраф – стандартный размер 500-1000 гривен.

Последствия отказа от пролонгации и выплаты долга: передача информации БКИ (всегда), продажа дела коллекторам и, при отсутствии результата, подача иска в суд для принудительного взыскания средств.

Длительность льготного периода оплаты – 3 дня. По его истечению МФО начисляет:

  • Проценты по базовой ставке: в среднем 1,6-2,3 % в сутки;
  • Ежедневные пени: 1,5-3% в сутки (санкции за просрочку по договору);
  • Разовый штраф: 500-1000 гривен (если предусмотрен по соглашению).

При отсутствии полной оплаты долга, санкции начисляются за 3 дня грейс-периода (задним числом).

Стоимость подключения услуги – 0 гривен (оплачивается только вся сумма процентов). При продлении займа действует базовая ставка. Дополнительные пени и штрафы не накладываются.

Максимальный срок одной пролонгации – 30 дней. Количество продлений – обычно не ограниченное.

Автор

Поделиться facebook linkedin twitter
Фильтр

Новые предложения


MoneyCase
PanCredit
Tengo
CLY
MicroCash

Безкоштовно! Підпишись на промокоди, акції та нові МФО.

Уже підписалося 2222 осіб

Топ-5 МФО без отказа:


CreditBox
5.0 rating
5
MONETKA
1.5 rating
1.5
Dinero
4.6 rating
4.6
KoshelOK
3.0 rating
3
Groshik
5.0 rating
5

Контакты представленных финансовых учреждений